Aukcje :
 - najciekawsze
 - najnowsze
 - przed końcem

Nr katalogowy:   3

Nazwa:   Bogusławski Piotr - BEZ TYTUŁU, 1983
Właściciel:   AGRA-ART
Data początku:   22-10 12:00
Planowana data końca:      dzień: 29-10  | godzina: 12:01
Cena wywoławcza:   2 500 zł  (625$)
Postąpienie:   100

powiększ

Na tej aukcji jeszcze nikt nie licytował

Minimalna oferta:
zł    (625$)

[ z premium i dds: 3 075 zł ]

Możesz także podać
kwotę wyższego limitu ceny

akryl, płótno, 29.5 x 94.5 cm

sygn. na śr. części tryptyku p.d.: BOGUSŁAWSKI

sygn. na odwr. śr. części: PIOTR | BOGUSŁAWSKI | WARSZAWA | „BEZ TYTUŁU” | tryptyk | 2 x 27 x 27 | 1 x 27 x 33 [obok po p.:] 30 x 91 | tech. Akryl | rok 1983.

na odwr. lewej części na krosnach nalepka druk.: Piotr Boguslawski | UNTITLED (triptych) | acrylic, 11,5 x 37 in. | 1983, w l.d. rogu nalepki nr odręcznie flam.: 33

Piotr Bogusławski ukończyl studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – Wydział Malarstwa (1960-1967). W latach 1977-1979 – członek Rady Artystycznej Sekcji malarskiej OW Związku Polskich Artystów Plastyków. Profesor ASP w Warszawie.

Czas na serwerze:

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej w tzw plikach "cookies". Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności. | wersja beta