REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA DO USŁUG ONLINE AGRA-ART
rejestracja wymagana jest do brania udziału w Aukcji Live, Aukcji Internetowych oraz składania ofert w Galerii Online

(wypełnienie wszystkich pól jest obowiązkowe)

Nazwisko:
Imię:
Email:
Telefon:
Adres zamieszkania:

NUMERY DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI

Ze względów bezpieczeństwa nie pobieramy poprzez internetowy formularz numeru PESEL oraz danych dokumentów tożsamości. Dane te można przekazać nam telefonicznie dzwoniąc na numer (22) 625 08 08 lub dzwoniąc i wysyłając mms/SMS na numer 501 101 473. Dane pobieramy wyłącznie od osób chcących licytować przez internet Live na aukcjach stacjonarnych.
Więcej informacji
HASŁO (Dozwolone znaki w haśle i loginie )
Hasło może zawierać od 5 do 30 znaków WYŁĄCZNIE takich jak małe/duże litery (bez polskich znaków), cyfry oraz znak podkreślenia _.
Login:
Hasło :
Powtórz hasło:
PYTANIE I ODPOWIEDŹ POTRZEBNE DO ZMIANY HASŁA W procedurze odzyskiwania/zmiany hasła pojawi się prośba o odpowiedź na pytanie ustawione poniżej. Prosimy ustawić łatwą dla siebie parę : pytanie - odpowiedź - np. pierwszy samochód - fiat, ulubiony kolor - niebieski itp.
Pytanie:
Odpowiedź:

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin

Administratorem danych zawartych w niniejszym formularzu jest Agra-Art. S.A. z siedzibą w Warszawie NIP: 526-18-79-258. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi i umożliwienia skorzystania z funkcjonalności strony internetowej. Pozostałe kwestie dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w polityce prywatności .