Ochonko Eugeniusz - ESPERANZA DE LA VICTORIA, 2021

Nr katalogowy: 34
Planowana data końca: 03-12 12:01:00
Cena wywoławcza : 1 500 zł

Postąpienie : 100 zł | Możesz także podać limit cenowy

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 50 cm

sygn.: Ochonko | 2021

Obraz nie jest oprawiony.

Eugeniusz Ochonko (ur. 1964, mieszka w Hiszpanii) - studia ukończył na Wydziale Malarstwa i Grafiki w ASP w Gdańsku w Pracowni Malarstwa prof. Kiejstuta Bereźnickiego.  Jest członkiem zwyczajnym związku Polskich Artystów Plastyków oraz związku „International Artist Professional” Swoje prace wystawał na wielu krajowych i międzynarodowych wystawach, m.in. na tak znaczących jak: „ART. GENDA 96”, w Kopenhadze, w Danii; „Prezentacja Polskiej Sztuki”, w Parlamencie Bremen, w Niemczech, a także wielu w Hiszpanii. W 2007 otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Od 2008 roku mieszka i tworzy w Hiszpanii. Jego prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach na świecie: w Niemczech, Danii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii (m.in. u królowej), USA, Kanadzie, Australii i Japonii.