1.Burzowe chmury,1988
akwarela, papier, 8,7 x 12,5 cm
sygn. oł. l.d.: Jerzy Gnatowski 88
2. Wieczór, 1984
kredka olejna, karton, 10,6 x 9,6 cm
sygn. dłg. p.d.: Jerzy | Gnatowski, obok. 84.
na odwr. podkładu dedykacja: (kredka olejna) 1984. | Bardzo mi miło że Ciebie | widzę | Wa-wa 15. VI. 94.
3. Pejzaż z kępą drzew, 1996
akwarela, karton, 6,9 x 16 cm
Obrazy nie są oprawione.
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane
w Państwa przeglądarce internetowej w tzw plikach "cookies".
Więcej szczegółów w naszej
polityce prywatności