Gnatowski Jerzy - TRZY PEJZAŻE

Nr katalogowy: 14
Planowana data końca: 03-12 12:01:00
Cena wywoławcza : 500 zł

Postąpienie : 100 zł | Możesz także podać limit cenowy

akwarela, papier, 8.7 x 12.5 cm

1.Burzowe chmury,1988

akwarela, papier, 8,7 x 12,5 cm

sygn. oł. l.d.: Jerzy Gnatowski 88

2. Wieczór, 1984

kredka olejna, karton, 10,6 x 9,6 cm

sygn. dłg. p.d.: Jerzy | Gnatowski, obok. 84.

na odwr. podkładu dedykacja: (kredka olejna) 1984. | Bardzo mi miło że Ciebie | widzę | Wa-wa 15. VI. 94.

3. Pejzaż z kępą drzew, 1996

akwarela, karton, 6,9 x 16 cm

Obrazy nie są oprawione.

Urodził się w 1929 roku w Łomży, ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie w późniejszych latach był wykładowcą. Miał ponad 80 wystaw, jego prace znajdują się w muzeach i prywatnych kolekcjach.