Suder Stanisław Jerzy - Z CYKLU „PTAKI CUDAKI”

Nr katalogowy: 35
Planowana data końca: 29-10 12:01:00
Aktualna cena: 1 500 zł
( z kosztami: 1 875 zł )
  • Cena ostateczna = 1 500
  • + 20% Premium
  • =1 875 zł

Postąpienie : 100 zł | Możesz także podać limit cenowy

Liczba ofert: 1 | Prowadzi: el...om ( nie Ty )

olej, płyta, 19.5 x 28.5 cm

19,5 x 28,5 cm - wym. w świetle ramy

sygn. wyryta w farbie p.d.: S.J. Suder | 2015

na odwr. oprawy nalepka autorska z sygnaturą i odciskiem palca

Stanisław Jerzy Suder (Siepraw pod Krakowem 1951 - Kraków 2015) – polski artysta plastyk.  Po ukończeniu liceum studiował topografię, jednakże nigdy nie pracował w wyuczonym zawodzie. Najbardziej charakterystyczny nurt jego twórczości to cykl zatytułowany „Ptaki Cudaki”. Od 1978 do 2004 miał kilkadziesiąt wystaw zbiorowych i indywidualnych; Królewska Galeria w Londynie posiada obraz artysty pt. "Łąka" (w dziale Krajobraz Europejski), natomiast w kolekcji Barbary i George a Bushów znajduje się obraz "Ptaki".