Do zakończenia aukcji pozostało:

Marchut Rafał - CERKIEW ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA, 2021

Nr katalogowy: 33
Planowana data końca: 17-05 12:01:00
Aukcja z przedłużeniem + 2 min ( ..więcej informacji.. )
Na zakończenie aukcji, każda oferta złożona w ciagu ostatnich minut aukcji przedłuża ją o kolejne 2 minuty - więcej informacji
Cena wywoławcza : 800 zł
( plus koszty )
  • + 20% Premium (prowizja Domu Aukcyjnego)

( bez ceny rezerwowej )
Na tej aukcji jeszcze nikt nie licytował - aby licytować musisz się zalogować
Informacje o pracy
odbitka olejna na podłożu barytowym, 29.2 x 23.4 cm

CERKIEW ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA. ROPICA GÓRNA, 2021

data wykonania kopii: 2021, format powiększenia: 29,2 x 23,4 cm, numer egzemplarza: 1/10

na odwrocie oprawy naklejona nalepka autorska z danymi pracy i hologramem

Fotografii towarzyszy certyfikat autentyczności oznakowany hologramem i podpisem artysty.

 

Obraz jest oprawiony.
Rafał Marchut –fotograf, piktorialista, grafik komputerowy. Organizator konkursów fotograficznych dla osób z problemami zdrowia psychicznego.

Fotografią zainteresował się już w szkole podstawowej. Z biegiem czasu od fotografii analogowej przeszedł do fotografii cyfrowej, aby ponownie w 2018 roku sięgnąć do jej korzeni i zagłębić się w arkana technik szlachetnych. Specjalizuje się w procesie olejnym oraz gumie chromianowej, eksperymentując także z gumolejem, rezynotypią i bromografikami.

Warsztat artysty charakteryzuje zwiększone poczucie wieloplanowości, dbałość o szczegół przy jednoczesnym zmiękczeniu ostrości, dynamiczny kontrast tonalny oraz charakterystyczna dla technik szlachetnych niepowtarzalność pojedynczej fotografii.

W swojej twórczości zwraca szczególną uwagę na różne aspekty miejsc, do których podróżuje, przetwarzając je za pomocą indywidualnego stylu i subiektywnej analizy. Jego fotografie przywołują w ten sposób unikalną interpretację przestrzeni i czasu, ukształtowaną przez własne doświadczenia i osobliwości danej lokacji.

Uhonorowany statuetką „Działacza Kultury” przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko. Wystąpił w cyklu audycji Polskiego Radia Rzeszów oraz filmie dokumentalnym poświęconym sylwetkom niżańskich twórców i artystów pod tytułem „Pięć pytań do… ”


© AGRA-ART S.A. 2002

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej w tzw plikach "cookies".
Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności