Do zakończenia aukcji pozostało:
Lutomski Zbigniew - Printed VIII, 1992

Lutomski Zbigniew - Printed VIII, 1992

Nr katalogowy: 31
Planowana data końca: 17-05 12:01:00
Aukcja z przedłużeniem + 2 min ( ..więcej informacji.. )
Na zakończenie aukcji, każda oferta złożona w ciagu ostatnich minut aukcji przedłuża ją o kolejne 2 minuty - więcej informacji
Cena wywoławcza : 800 zł
( plus koszty )
  • + 20% Premium (prowizja Domu Aukcyjnego)
  • + 5% Droit de suite

( bez ceny rezerwowej )
Na tej aukcji jeszcze nikt nie licytował - aby licytować musisz się zalogować
Informacje o pracy
linoryt kolorowany, papier, 82 x 53 cm

sygn. oł. pod ryc. l.: „Printed VIII”, śr.: Ep. d’artiste VII/X, p.: Lutomski 1992 imp

 

Obraz nie jest oprawiony.

 
Lutomski Zbigniew (ur. w Grodnie) studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom otrzymał w 1960r. Uprawia grafikę artystyczną i użytkową. Jest profesorem Poznańskiej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych, gdzie od 1965 roku prowadzi pracownię drzeworytu. Od 1996 jako profesor Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i Krakowie. Należał do międzynarodowego stowarzyszenia XYLON w Szwajcarii, jest honorowym członkiem International Biographical Centre w Cambridge. Od 1985 - 1991 pełnił funkcję komisarza Międzynarodowego Biennale Grafiki oraz Międzynarodowego Triennale grafiki w Krakowie. Wielokrotnie wystawiał w kraju i poza granicami. Był wielokrotnie nagradzany m.in.: nagrodą Ministerstwa Kultury i Sztuki na Ogólnopolskiej Wystawie Młodej Grafiki w Poznaniu, nagrodą Rektora ASP na III Międzynarodowym Biennale Grafiki w Krakowie, nagrodą na VI Międzynarodowym Biennale Grafiki w Tokio.

© AGRA-ART S.A. 2002

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej w tzw plikach "cookies".
Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności