Barszcz Jacek - Zmierzch jesienny, 2019

Nr katalogowy: 3
Planowana data końca: 17-05 12:01:00
Cena zamknięcia: 2 000 zł
( z kosztami: 2 400 zł )
  • Cena ostateczna = 2 000
  • + 20% Premium
  • =2 400 zł

Liczba ofert: 1 | Zwycięzca licytacji: ar...r1 ( nie Ty )

olej, płótno, 50 x 60 cm

sygn. na odwr. na płótnie l.g.: Jacek Barszcz | 2019 | "Zmierzch jesienny"

Obraz nie jest oprawiony.

Jacek Barszcz (ur. Warszawa 1967) studiował w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej w Poznaniu w latach 1994-2000, w pracowni prof. Wojciecha Sadleya. Dużo prac malarskich poświęca pejzażowi. w którym dominującą rolę odgrywają relacje między światłem i cieniem. Wziął udział w blisko 50 wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in. w V Biennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki „Wozownia”, Toruń (2003), gdzie otrzymał wyróżnienie, w Starej Kordegardzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie (2004), w Galerii Test w Warszawie ( 2005), w XXII Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie (2008) i w Galerii DAP Lufcik (2011). W 2013 r. wziął udział w wystawie "12 Peintres Polonais" w Galerii BRENART w Brukseli.