sygn tuszem l.d.: BW Linke | 1947
na marginesach pasery, na d. marginesie oł. wskazówki do reprodukcji: 1 klisza 200 mm | 1 ″ 43 mm
na odwr. śr. sygn.. flamastrem w ramce: B.W.Linke | W rocznicę Powstania | Dn. 20-22 lipca 1947 r | N listy inwent. II-131 [w kółku] | X. 62 AZ Fot., u dołu dedykacja flam.: Drogim Krakowskim Tadziom Nyczkom | z prośbą o przyjaźń | warszawska staruszka – | – Ania Linke, l.d. data: X. 1980
Obraz opisany:
– Bronisław Wojciech Linke 1906-1962. Katalog, Muzeum Narodowe, Warszawa 1963, s. 88, poz. 130. (pod tytułem: W trzecią rocznicę Powstania, 20-22.VII. 1947)
Rysunek był reprodukowany na okładceczasopisma "Tydzień", nr 31, 1947 (wersja czerwona).
Obraz nie jest oprawiony.
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane
w Państwa przeglądarce internetowej w tzw plikach "cookies".
Więcej szczegółów w naszej
polityce prywatności